Tanie certyfikaty SSL

Jeśli naszym priorytetem jest to, aby nasza strona internetowa wzbudzała zaufanie i zyskała duże grono odbiorców, to niezbędną rzeczą jest zakup certyfikatu SSL. Certyfikat ten zapewnia bezpieczeństwo danych przechowywanych na stronie. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy prowadzimy własny sklep internetowy, w którym klienci zostawiają swoje dane, np. podczas składania zamówienia.

Certyfikaty SSL dla stron www

Wycieknięcie danych personalnych naszych klientów mogłoby skończyć się wizerunkową katastrofą dla naszego sklepu, a takich sytuacji najlepiej jest unikać. W związku z tym, konieczną inwestycją jest inwestycja w certyfikat SSL. Bardzo często taki certyfikat można otrzymać gratis, przy zakupie usługi hostingowej. Wiele firm oferuje również certyfikaty bez hostingu, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, jeśli zakupiliśmy hosting w innym serwisie. Wiele osób zastanawia się gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www. Warto przeanalizować każdą możliwość, po to aby wybrać najlepszą opcję dla naszej strony internetowej.

Osobiście uważam, że bardzo ciekawą opcją są tanie certyfikaty SSL z kru.pl. Występują one w kilku wariantach. Najtańszy kosztuje 29 złotych i w tej cenie posiadamy dożywotni dostęp do certyfikatu oraz gwarancję niezawodności. Jest to najczęściej wybierany przez klientów wariant. Istnieją również trzy, nieco droższe pakiety dla osób, które prowadzą kilka różnych stron internetowych. Pakiet za 29 złotych dedykowany jest raczej osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych i dla takich osób jest on jak najbardziej godny polecenia.

Certyfikat SSL w kru.pl to gwarancja niezawodności oraz lepszego pozycjonowania naszej strony w wynikach wyszukiwania. Certyfikat jest jest również dodawany jako gratis do wielu pakietów hostingowych oferowanych przez kru.pl, więc uważam że zdecydowanie warto rozważyć ofertę tego serwisu, jeśli myślimy o stworzeniu swojej własnej strony internetowej. Serwis kru.pl oferuje również usługi z zakresu rejestracji domen.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here