optymalizacja
fot: pixabay.com

Optymalizacja procesów w firmie przekłada się wprost na jej dochody. Stąd wszystkie rozwijające się firmy w pierwszej kolejności stawiają na automatyzację pewnych procesów oraz wykorzystanie technologii do usprawnienia pracy. 

Zobacz też: http://trzypion.pl/system-pozwalajacy-na-efektywniejsza-prace/

Optymalizacja pracy a lojalność pracowników

Pozwala to na szybszy wzrost firmy, dzięki nowym możliwościom zainwestowania dodatkowych środków o czasu. Druga bezpośrednia korzyścią jest wzrost zadowolenia wśród pracowników. Czy warto dbac o pozytywna motywacje pracowników? Oczywiście. Zmniejszy to rotację personelu, która generuje odczuwalne koszty i jest często przyczyna przestojów. Warto wzmacniać lojalność pracowników, utrwalać w nich kulturę postrzegania firmy jako wspólne dobro. Możemy to zrobić właśnie poprzez zoptymalizowanie ich pracy. Właściwie zorganizowana praca minimalizuje równie ryzyko popełnienia błędów, a w awaryjnych sytuacjach zapewnia sprawna reakcje naprawczą. 

System Andon

Jednym ze sposobów na optymalizacje procesów w firmie jest wdrożenie systemu Andon. Jest to system, którego praca oparta jest na aplikacji zintegrowanej z urządzeniami i systemami w przedsiębiorstwie. Andom umożliwia sprawną komunikację na linii pracownik – przełożony. System zapewnia szybki przepływ informacji w firmie co jest szczególnie ważne w sytuacji usterek czy większych awarii. PRacownik odpowiedzialny za dane stanowisko nie musi szukać przełożonego w celu zaraportowania awarii i przyjęcia dyspozycji co do działań, jakie należy podjąć. Kierownicy są automatycznie informowani przez system o wszystkich nieprawidłowościach, co więcej mogą zdalnie reagować, zmieniając parametry na bieżąco poprzez aplikację. 

Podsumowując, system Andom gwarantuje bardziej efektywną i sprawną pracę, jednocześnie maksymalnie odciążając w pewnych zadaniach pracowników. Przełożonym daje większą kontrolę nad procesem produkcyjnym i możliwość efektywniejszego zarządzania awariami.

Przeczytaj też: http://www.pbp-bank.pl/kiedy-skorzystac-z-kancelarii-radcowskiej/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here