Samochody Audi w leasingu

Popularność samochodów marki Audi nie powinna dziwić. W naszym kraju sprzedaż wzrasta z roku na rok i nie osłabiły jej nawet takie negatywne wydarzenia jak epidemia, restrykcje i lockdown. W 2019 roku sprzedaż samochodów Audi w Polsce wyniosła prawie 15 tysięcy, podczas gdy w 2020 roku granica ta została przekroczona. W rezultacie zwiększa się także procentowy udział w rynku, który pod koniec 2020 roku wynosił ponad 3,5 procent. Nie będzie wielkim zaskoczeniem, gdy zdradzimy, że również umowy leasingowe są często nawiązywane właśnie w celu sfinansowania zakupu pojazdów marki Audi. Poniżej rozwiniemy ten temat skupiając się na tym jak odnaleźć najkorzystniejsze warunki leasingowe.

Standardowe warunki umów leasingowych – oraz jak je obniżyć?

Umowy leasingowe są w opinii wielu kierowców nie tylko bardzo atrakcyjne, lecz nawet korzystniejsze niż typowa oferta kredytu konsumenckiego na zakup samochodu. Opinię tę podzielają rozmaite kręgi odbiorców, jednak największą popularnością cieszy się leasing wśród przedsiębiorców i osób prowadzących własną działalność gospodarczą. W ich wypadku wybór umowy leasingowej może być korzystny z uwagi na możliwość wpisania opłat ratalnych w koszty. Warto więc dokładnie przeanalizować warunki umów u różnych leasingodawców, by zyskać ogólną orientację oraz mieć pewność, że wybór pada na ofertę optymalną.

Oczywiście, istnieją sposoby, by obniżyć wysokość opłat związanych z nawiązaniem umowy. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest po prostu leasing krótkoterminowy – na przykład na okres zaledwie 24 miesięcy. Choć wysokość rat będzie wyższa niż w przypadku leasingu na okres 48 miesięcy, to jednak ostateczna kwota opłat będzie niższa.

Warto także zwiększyć wkład wstępny przystępując do wyboru oferty. Im większą kwotę uiścisz na początku umowy, tym mniej pozostanie ci do spłacenia w trakcie jej trwania. Polecamy wybierać oferty pozwalające zwiększyć wysokość opłaty wstępnej do nawet 30 procent całkowitej wartości.

Leasing samochodów Audi – opłacalny czy nie?

Audi leasing jest rozwiązaniem wybieranym przez wielu kierowców. Wynika to z uwagi na popularność programu konsumenckiego Audi Perfect Lease, dedykowanego do różnych grup odbiorców. Mogą po niego sięgać zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą jak i prywatni odbiorcy. W obu przypadkach będziesz mieć pewność, że uzyskane warunki finansowania są wyjątkowo korzystne dla twojego portfela.

Audi Perfect Lease pozwala wybrać interesującą cię markę samochodu oraz ustalić najważniejsze warunki umowy leasingowej. Masz więc możliwość dostosowania takich spraw jak: czas trwania umowy, wysokość opłaty wstępnej, opcja wykupu pojazdu pod koniec umowy. Ważny jest także przewidywane przebieg roczny, wyrażony w tysiącach kilometrów. Dzięki temu, kierowcy różnej rangi i kategorii – zarówno ci podróżujący regularnie jak i sporadycznie – będą zadowoleni z otrzymanych warunków umowy.

Przedmiotem programu Audi Perfect Lease są różne marki samochodów Audi, dostosowane do różnych potrzeb oraz zasobności portfela. Wartość poszczególnych modeli mieści się w szerokim zakresie od kilkudziesięciu tysięcy złotych wzwyż.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here