Śledzenie pojazdów i wpływ na budżet firmy

Chcesz wesprzeć budżet swojej firmy? Chociaż zadanie może wydawać się mało skomplikowane, w praktyce często przysparza przedsiębiorców o ból głowy. Dlaczego? Ponieważ w teorii wystarczy coś kupić tańszego, zredukować koszty eksploatacyjne itp. Ucierpieć może na tym oczywiście nasza jakość, a co za tym idzie, zadowolenie klientów spadnie. Jeśli główni interesanci nie będą usatysfakcjonowani, to po prostu odejdą do konkurencji. Na ratunek przychodzi w takich momentach śledzenie pojazdów.

Chociaż dla osób, które nie mają zbyt wiele wspólnego z biznesem, może wydawać się, że do nie do końca moralne, to narzędzie nie ma na celu śledzenie pracowników, co robią w wolnym czasie, tylko w jaki sposób eksploatują narzędzia firmy, której Ty jesteś właścicielem. Chcesz przekonać się, jak dużo śledzenie pojazdów może wnieść do Twojej firmy? W takim razie zapraszamy serdecznie do dalszej lektury. Przedstawiamy w tym materiale wszystkie informacje odnośnie oszczędności, które mogą zostać w Twoim budżecie.

Ilość dodatkowych środków w skali roku

Załóżmy, że Twój handlowiec wykonuje 100 km w ciągu jednego dnia. Wynik standardowy. Co, jeśli powiemy Ci, że śledzenie pojazdów pozwoli obniżyć ten wynik o 20 km? Teoretycznie nieduża różnica, lecz jeśli założymy, że jego auto służbowe pali ok. 7 litrów paliwa na 100 km, to ⅕ wynosi ok. 7 złotych zaoszczędzonych dziennie na samym paliwie. W skali miesiąca to już minimum 140 złotych, a w skali roku ponad 1600 złotych. Dodatkowo dodaj zużycie opon, części eksploatacyjne itp. Można więc założyć, że zaoszczędzisz ponad 2000 złotych na jednym aucie. Gdy masz ich 5, uzbiera się całkiem interesująca suma.

Koszty założenia systemów

Wszystko zależy od ilości samochodów i zaawansowania systemu. Jeśli chcesz poznać szczegóły, najlepiej skontaktować się z firmą zajmującą się tego typu czynnościami. Pracownicy bez wątpienia odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą rozwiązać najważniejsze problemy. Skorzystaj zatem z najbardziej profesjonalnej pomocy, jaką możesz uzyskać.

Wiesz już wszystko na temat kosztów założenia systemów oferujących śledzenie pojazdów? Satysfakcjonuje Cię wysokość oszczędności i teraz pozostaje kwestia założenia wszystkiego. Co należy zrobić? Skontaktować się z profesjonalnymi specjalistami od renomowanych firm. W następnym kroku udostępniamy im pojazdy i swój komputer. Oni montują czujniki, instalują oprogramowanie i na końcu instruują nas, jak należy z niego korzystać. Można powiedzieć, że najcięższą pracę w całości wykonują za nas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here