Wytrzymała siatka mesh najlepszym nośnikiem reklam

Jeśli potrzebujesz wytrzymałego materiału, który będziesz mógł wykorzystać do stworzenia reklamy stojącej na wolnym powietrzu, odpowiednim wyborem będzie siatka mesh, która charakteryzuje się niebywałą trwałością nawet przez kilka lat.

Wytrzymała siatka mesh najlepszym nośnikiem reklam

Ten znakomity materiał tworzy się z tkaniny poliestrowej powleczonej PCV, czyli jednego z najpopularniejszych tworzyw sztucznych – poli chlorku winylu. Wykorzystywana jest przy tworzeniu banerów reklamowych stojących na świeżym powietrzu i narażonych na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Odznacza się niebywałą lekkością i wytrzymałością, które w połączeniu z konstrukcją w kształcie siatki sprawiają, że niestraszny jej nawet najmocniejszy wiatr. Mała podatność na podmuchy wiatru i duża przepustowość światła i dźwięku sprawiają, że materiał ten jest odporny na efekt żaglu i może być wykorzystywany do bardzo dużych powierzchni reklamowych, na przykład na rusztowaniach lub elewacjach budynków. Siatka mesh jest odporna na promieniowanie UV, więc nie ma obawy przed tym, że nadrukowane na niej kolory wyblakną lub całkowicie znikną. Warta uwagi w przypadku tego tworzywa jest łatwość w transporcie – wystarczy zwinąć reklamę w rulon i włożyć do bagażnika. Wszystkie tego typu produkty posiadają wzmacniane krawędzie, zgrzewy i bardzo często są poddane oczkowaniu, czyli założeniu metalowych oczek na krawędziach, co sprawia, że baner można założyć za pomocą linek i zaczepów.

Siatka mesh cenowo zależna jest od jakości wydruku i wielkości w metrach kwadratowych. Przykładowo, nadruk na siatce o jakości 720 dpi do 10 metrów kwadratowych kosztuje 35 złotych za każdy metr kwadratowy. W przypadku wielkości mieszczącej się w przedziale od 11 do 29 metrów kwadratowych, cena za jeden metr kwadratowy wynosi zazwyczaj około 30 złotych. Najbardziej opłaca się więc kupować dużo metrów kwadratowych siatki na raz – powyżej 30 metrów kwadratowych siatkę można kupić już za mniej więcej 20 złotych za metr kwadratowy. Dużo zależy też od ewentualnych dodatkowych wzmocnień.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here