Jeśli mamy pięć tysięcy to na koncie tego nie zostawiamy. Możemy liczyć po orku na zysk około jednego procenta tej kwoty, czyli praktycznie żaden. W takim razie, co zrobić? Najlepiej byłoby zainwestować w coś, co da nam spory zarobek. Osoby, które obserwują bitcoina wiedzą, że tutaj można z dnia na dzień dużo zarobić. Dzisiaj kurs jest na poziomie dwudziestu tysięcy złotych, a jutro jest dziesięć tysięcy więcej. Nigdzie tak szybko pieniędzy nie uda nam się zarobić, dlatego trzeba właśnie na takie rozwiązanie postawić.

Na pewno na tym nie stracimy, ale trzeba wiedzieć, w jakim momencie bitcoiny kupić. Jeśli nie chcemy ryzykować z kryptowalutą to nie pozostaje nam nic innego jak zacząć interesować się graniem na giełdzie. Musimy mieć świadomość tego, że nie mamy zbyt wielu pieniędzy i zyski na początku też nie będą duże. Trzeba jednak od czegoś zacząć, dlatego zastanówmy się nad tym, jakie spółki są teraz na topie, albo czy rządz czegoś nie planuje i nagle coś nie wzrośnie. Im więcej wiemy na temat sytuacji, jaka jest na świecie tym łatwiej jest nam zarobić.

Mając taką kwotę można również spróbować swoich sił we własnym biznesie. Otwarcie sklepu internetowego nie kosztuje dzisiaj dużo. Możemy być tylko pośrednikami w sprzedaży z inną dużą firmą. Oznacza to, że my mamy sklep powiedzmy z książkami, ale zamówienia są wysyłane z dużej księgarni. My liczymy sobie tylko zyski i nic więcej. Takie rozwiązanie jest naprawdę bardzo dobre i przynosi zyski. W Polsce czytanie nie jest może bardzo popularne, ale na pewno, jeśli się postaramy to można będzie na tym coś zarobić. Sami się przekonamy ile tych pieniędzy będzie.

Inwestujemy z głową

Jeśli mamy tylko pięć tysięcy złotych to musimy to w taki sposób inwestować żeby na tym nie stracić. Ryzyko jest zawsze, ale jeśli nie zaryzykujemy to nigdy się nie przekonamy czy to jest zajęcie dla nas. Nie każdy nadaje się do pomnażania pieniędzy, dlatego wiele osób zostawia pieniądze na lokatach bankowych. Zysku nie ma wiele, ale jednak jest, dlatego nie ma się, co dziwić, że ludzie właśnie na takie rozwiązanie stawiają.

Warto dobrze zorientować się w tym, co się dzieje na rynku, może jest coś, co można tanio kupić, a drożej sprzedać? Dzisiaj bez większych problemów można zamawiać elektronikę z Chin. Jest tania i można na niej sporo zarobić. Jedyny problem to taki, że na statek z naszą przesyłką będziemy czekać nawet kilka miesięcy. Przesyłka lotnicza jest szybka, ale też bardzo droga. Sami musimy zdecydować, która wersja jest dla nas najkorzystniejsza.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here