Osiedle Zielone Tarasy - tu warto zamieszkać.

Mieszkasz w Rzeszowie i szukasz własnego mieszkania? Chcesz by było wyjątkowe, spełniało Twoje oczekiwania, było komfortowe i świetnie położone? Sprawdź osiedle Zielone Tarasy. Dlaczego? Bo to obecnie jedna z najlepszych ofert mieszkaniowych w stolicy Podkarpacia.

Dlaczego Rzeszów

Spółką, która realizuje inwestycję Zielone Tarasy jest Wikana. Firma, ma swoją siedzibę w Lublinie, tam też powstała większa część realizacji firmy. Ale nie tylko w Lublinie powstają osiedla budowane przez Wikanę. Na liście inwestycji znalazły się takie miasta jak Przemyśl, Zamość i …Rzeszów. Dlaczego? Dlatego, że Rzeszów to miasto z ogromnym potencjałem. Jeszcze parę lat temu uznawane za mało atrakcyjne do życia. Kojarzyło się wyłącznie z kilkoma uczelniami, po ukończeniu których studenci uciekali do większych miast w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy. To się na szczęście zmieniło. Dzięki szybkiemu rozwojowi gospodarczemu miasta młodzi ludzie już z niego nie uciekają, a znajdują stabilną i dobrze płatną pracę, która pozwala im na kupno mieszkania.

Nieruchomości w Rzeszowie

Rynek nieruchomości w Rzeszowie rozwija się bardzo dynamicznie. Powstają nowe inwestycje, a ich atrakcyjne ceny przyciągają klientów. W porównaniu z dużymi miastami jak Kraków czy Warszawa, Rzeszów ma naprawdę świetne warunki cenowe.

Osiedle Zielone Tarasy

Osiedle Zielone Tarasy to jedna z ciekawszych inwestycji mieszkaniowych w mieście. Prestiżowa lokalizacja to jedna z największych zalet inwestycji. Kolejną jest niewątpliwie duży wybór lokali mieszkalnych. Mieszkania od 30 do 100 metrów kwadratowych spełnią oczekiwania wszystkich, zarówno osób planujących założenie licznej rodziny jak i tzw. singli. Mieszkania zostały zaprojektowane z ogromną dbałością o szczegóły. Każde, nawet najmniejsze mieszkania są bardzo funkcjonalne i komfortowe. Budynki powstały w oparciu o nowoczesne technologie i z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Nowoczesny jest również sam design i wygląd osiedla, co docenią zwłaszcza młode osoby szukające nowoczesnych i komfortowych rozwiązań.

Deweloper zadbał nie tylko o mieszkania, ale również o otoczenie osiedla. Stanowi ono nowoczesną, spójną architektonicznie całość, uzupełnioną o tereny zielone, miejsca do rekreacji, place zabaw i parkingi.

Osiedle Zielone Tarasy to idealne miejsce dla każdego kto chce zamieszkać w Rzeszowie i szuka komfortowego i nowoczesnego mieszkania deweloperskiego. Jak je znaleźć? Wpisz do wyszukiwarkę frazę: nowe mieszkania Rzeszów i znajdź swoje wymarzone.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here